DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM
Finalevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.
 
  • Telefon, E-Posta veya SMS yoluyla reklam ve bilgilendirme yapılmasına izin veriyor musunuz?
 

Değerler

Değerler

Kalite
Finalevim'in en önemli ve tavizsiz ilkesi kalite ilkesidir. Küresel ölçekte bugün dünyanın en başlıca sorunu olan kalite, içinde bulunulan faaliyetlerin en başından en sonuna kadar yaşanması ve yaşatılması gereken bir olgudur. Geçmişten günümüze kadar hizmet ve üretimlerimizde ortaya koyduğumuz kalite bizleri bugünlere getirmiştir. Bundan sonra da kaliteden ödün vermeden, üretmeye devam edeceğiz.

Güven ve İtibar
38 yılı aşkın köklü geçmişimize ait itibarımız güven üzerine inşa edilmiş olup projelerimizi hayata geçirirken doğruluk, dürüstlük, tutarlılık ve samimiyetten asla taviz verilmemiştir. İçinde bulunduğumuz bütün sektörlerde yaptığımız faaliyetleri hatasız ve zamanında yaparak, sağlam ve nitelikli iş çıkararak müşterilerimizde oluşturduğumuz güven bundan sonraki işlerimizde de bizimle olacaktır.

Yeniliklere Açıklık
Yılların alın teri ve emeğiyle bugünlere gelen şirketimizde gelenek yenilikle birleştirilir. Geleceğimizi köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, modern ve geleceğe yönelik çalışmalarımızı inşa ederiz. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.

Toplumsal Fayda
Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir geleceği planlayarak, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri yerine getirmenin gayreti içinde oluruz.

Çevreye Saygı
Gerek bireysel gerekse şirket kültürümüzün en temel ilkelerinden biri; tüm iş süreçlerimizde doğanın ve ekolojik dengenin korunmasına yönelik planlamaların içinde olmaktır. Doğanın kendi kurallarına saygı göstererek, gelecek kuşakların yaşam kalitesinin arttırılması için çevreye hassasiyetimiz en üst seviyede olmuştur.

 
Hemen Ara
Sizi Arayalım