DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM
Finalevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.
 
  • Telefon, E-Posta veya SMS yoluyla reklam ve bilgilendirme yapılmasına izin veriyor musunuz?
 

Genel Müdürümüzün Mesajı

Genel Müdürümüzün Mesajı

Her yeni girişimin yeni bir heyecan ve dinamik oluşturduğunu biliyoruz. İş süreçlerinde elde edilen başarıların ise en güçlü motive aracının bu heyecan ve dinamizmi canlı tutmak olduğunun farkındayız. Bu nedenle 1981 yılından itibaren her yeni girişimimizde artan bir heyecanla ülkemize hizmet etmek adına kendimizle yarıştık.

Bugün ise faizsiz ev ve otomobil sektörüne yepyeni bir soluk getirmenin heyecanı içerisindeyiz. Ancak biliyoruz ki bu heyecan ve dinamizmin sürekliliği katma değeri bir marka çıktısı ile taçlanabilir. Bu nedenle bünyesinde faaliyet gösterdiğimiz Finalevim'den aldığımız toplumsal gelenek ve müşteri önemi değerlerimizi firmamızın tüm iş stratejilerine adapte ettik. Toplumsal sorumluğumuzun bilinciyle dünya ve ülke ekonomisine adapte olmanın yolunun yenilik ve sürekli eğitimden geçtiğinin farkında olarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Yaşam boyu öğrenmeyi kendimize ilke edindiğimiz firmamızda geleneklerimizi yeni iş stratejisiyle birleştirerek daha güçlü bir sonuç elde ettik. Hızlı adaptasyon ve sektöre kazandırdığımız yenilikler, güçlü teknolojik alt yapısı, nitelikli insan kaynağı ile kısa bir süre önce doğan bu çocuğun ayakları artık yere sağlam basıyor.

Finans sektöründe dünya ve ülke ekonomisini yakından takip ederek hızlı aksiyon almanın ne derece önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle özellikle ekonomik ve finansal gelişimlere yönelik yeniliklere refleks gösterebilmek için bu kaslarımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Müşteri değeri odaklı bir marka inşası için çıktığımız bu yolda yaşanan her gelişmeyi müşterilerimize sunacağımız bir fırsatın habercisi olarak görüyoruz. Biliyoruz ki bugünün ekonomi dünyasında ancak müşteri halinden anlayabilenler ayakta kalabilecektir.

Özetle kısa zamanda aldığımız aksiyon ve gösterdiğimiz faaliyetlerle hem çalışanlarımıza hem de müşterilerimize bir katma değer sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi ki bu süreçte en büyük katkının siz fedakâr çalışanlarımızdan geldiğinin farkındayız. Bu nedenle de birlikte yürüdüğümüz bu yolda en büyük teşekkürü sizlere ediyorum.

İnandığımız bu yolda birlikte yürümek ve birlikte yol almak dileğiyle sizlere sonsuz minnettarlığımı sunuyor ve nice başarılara ulaşma dileğiyle sevgilerimi iletiyorum.  

Genel Müdür
Mehmet Ali Özşakrak

 
Hemen Ara
Sizi Arayalım