DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM
Finalevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.
 
  • Telefon, E-Posta veya SMS yoluyla reklam ve bilgilendirme yapılmasına izin veriyor musunuz?
 

Hakkımızda

Hakkımızda

1981 yılında gayrimenkul sektörüyle başladığımız iş portföyümüze bugün sizlere faizsiz ev ve otomobil alma fırsatı sunan Final Evim ile hizmet etmeye devam ediyoruz.

Final Evim olarak öz sermayemiz ile güven ilkeleri çerçevesinde faaliyet göstermek için yerimizi aldık. Yıllar boyunca edindiğimiz gayrimenkul, otomobil, yapı malzemeleri, telekomünikasyon, geri dönüşüm ve atık yönetimi, enerji, lojistik, sigorta, faizsiz finans sektöründeki bilgi birikimimizi şimdi de ülke ekonomisine katkı sağlamak için katma değerli bir marka olma hedefiyle yola çıkan Final Evim’e adapte ediyoruz. Her müşterimizin “halinden anlamak” için çıktığımız bu yolda sizlerin mutluluğu ile büyümek temel amacımız oldu. Bu amaç doğrultusunda sizlerin halinden en iyi anlayan iş modelimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Günümüz teknolojik gerekliliklerini yerine getirerek sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Güvenin önce insandan başladığı bilinciyle insan kaynakları stratejimizi müşteri değeri oluşturmak adına sürekli güncelliyoruz. Ülkemiz ekonomisine ekleyeceğimiz katma değerin ve bunun sorumluluğunun farkında olarak iş stratejilerimizi güncelliyoruz.

 
Hemen Ara
Sizi Arayalım