DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM
Finalevim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.
 
  • Telefon, E-Posta veya SMS yoluyla reklam ve bilgilendirme yapılmasına izin veriyor musunuz?
 

İnsan Kaynakları Stratejisi

İnsan Kaynakları Stratejisi

Kurulduğu günden bu yana sektördeki varlığını, müşteri memnuniyetini ve güvenini arttırarak sağlamlaştıran, yeni yatırımlarla kimliğini inşaat, telekomunikasyon, enerji, otomotiv, geri dönüşüm ve atık yönetimi, yapı malzemeleri, lojistik, faizsiz finans gibi farklı sektörlerde geliştirerek paydaşlarına farklılıklarıyla değer yaratan, yatırımlarıyla stratejik sektörlerde uluslararası markalar oluşturarak sürdürülebilir büyüme sağlayan Finalevim en temel kaynaklarından birisinin insan kaynakları olduğunun bilinci ile hareket eder.

Finalevim insan kaynakları yönetiminin stratejisi; Holding kurumsal performans hedeflerine ulaştırmak amacı ile Motivasyonu ve bağlılığı yüksek, yetkin ve yeterli sayıda insan kaynağı oluşturmaktır.

Sektördeki uzmanlığını genç ve dinamik yapısını koruyarak oluşturan Finalevim değer yaratan insan kaynaklarına sahip olma vizyonu ile çalıştığı alanda yetkin, memnuniyeti ve bağlılığı yüksek çalışanlara sahip olma stratejisine yönelik projeler yürütmektedir. İnsan kaynağı performansını geliştirmek ve stratejilerine uygun olarak yönlendirmek amacı ile Yetkinlik Bazlı Performans Yönetimine geçmek stratejik amaçları arasındadır.
 
Hemen Ara
Sizi Arayalım